Hotel Pałac Ossolińskich Conference & SPA

Podziemia Lewej Oficyny zostały zaadaptowane na kameralne, nastrojowe SPA. Do dyspozycji Gości oddajemy saunę fińską, saunę parową, 8 osobowe jacuzzi, łóżka masujące hydro jet, solarium oraz bogatą ofertę zabiegów. A wszystko to w niesamowitej atmosferze, którą nadaje subtelne oświetlenie, specjalnie skomponowana muzyka, piękne malowidła na ścianach, wonne olejki.

Po zabiegach Goście mogą odpocząć na leżakach bądź wzmocnić się zieloną herbatą w SPA barze. SPA to nie tylko idealne miejsce na relaks po trudnym szkoleniu, ale również ciekawy pomysł na organizację nietypowej imprezy wieczornej, tzw. Party w szlafrokach.

Strefa SPA jest czynna w godzinach 16:00 - 19:00, należy powiadomić recepcję o chęci skorzystania. Dla Gości indywidualnych zamieszkujących w apartamentach w Pałacu istnieje możliwość udostępnienia strefy SPA na wyłączność na 1 godzinę poza standardowymi godzinami otwarcia strefy SPA (wymagana wcześniejsza rezerwacja na recepcji). Na życzenie Gości możemy umilić pobyt w strefie SPA dostarczając przekąski lub schłodzone prosecco.