Hotel Pałac Ossolińskich Conference & SPA

Organizujemy spływy kajakowe dla osób indywidualnych

Proponujemy weekendowe spływy rzeką Bug oraz Liwiec. Oferta obejmuje dojazd własnym transportem do bazy kajakowej skąd zabierani są Państwo do miejsca wodowania kajaków lub spływają Państwo z bazy i są odbierani i przywożenie spowrotem do miejsca zostawienia samochodu.

Rzeka Bug, dojazd do bazy „Plaża Drohiczyn” 40 km od hotelu

Rzeka Bug wraz z licznymi dorzeczami, starorzeczami, nieregularnym korytem i ciągle meandrującym nurtem stanowi wyjątek w skali europejskiej. Ma ona najniższy stopień trudności, na trasie nie napotkamy tam, jazów, mostków czy innych przeszkód. Płynięcie Bugiem jest bardzo spokojne i idealne nawet dla osób, które chciałyby pierwszy raz spróbować swoich sił na kajakach.

Odcinek Zajęczniki – Drohiczyn
5 km, 1 h
Kózki – Drohiczyn
20 km, 3-4 h
Mielnik – Drohiczyn
30 km, 5-6 h
Drohiczyn – Frankopol
10 km, 2 h
Drohiczyn – Wirów / Gródek
20 km, 3-4 h
Kajak jednoosobowy 50 pln 65 pln 75 pln 50 pln 65 pln
Kajak dwuosobowy 65 pln 85 pln 95 pln 65 pln 85 pln
Cenoe (trzyosobowe lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci) 75 pln 95 pln 105 pln 75 pln 95 pln
Ceny zawierają kajak z wiosłami i kapokami oraz transport z lub do miejsca pozostawienia samochodu. Ze względu na ograniczoną dostępność wymagana wcześniejsza rezerwacja i wpłata całości kosztów kajaków.

Rzeka Liwiec, dojazd do bazy „Zamek Liw” 43 km od hotelu

Rzeka Liwiec stanowi historyczną granicę pomiędzy Mazowszem, a Podlasiem. Spokojna rzeka z powolnym nurtem, wąskim korytem i malowniczymi widokami jest idealnym miejscem dla początkujących kajakarzy nawet pomimo faktu, iż na jej trasie napotkamy kilka tam oraz powalonych drzew.

Odcinek Pierzchały – Liw, 13km, 3-4 h Wyszków – Liw, 16 km, 4-5 h Węgrów – Kalinowiec, 25 km, 5-6 h
Kajak jednoosobowy 65 pln 65 pln 65 pln
Kajak dwuosobowy 85 pln 85 pln 85 pln
Cenoe (trzyosobowe lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci) 95 pln 95 pln 95 pln
Ceny zawierają kajak z wiosłami i kapokami oraz transport z lub do miejsca pozostawienia samochodu. Ze względu na ograniczoną dostępność wymagana wcześniejsza rezerwacja i wpłata całości kosztów kajaków.

Rezerwacje

W celu rezerwacji prosimy o kontakt pisząc na adres: recepcja@palacossolinskich.pl lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.