Hotel Pałac Ossolińskich Conference & SPA

Restauracja Pałacowa

Od poniedziałku do piątku posiłki przygotowywane są na zamówienie Gości Hotelu i podawane w Restauracji Pałacowej w uzgodnionych z Gośćmi godzinach.

W weekendy (sobota i niedziela) zapraszamy do korzystania z Restauracji Pałacowej, czynnej w godzinach 13:00 - 20:00. Ponadto, codziennie od godziny 8:00 - 20:00, zapraszamy do naszego baru i kawiarni znajdującego się na parterze oraz tarasie Pałacu.

Restauracja pałacowa mieści się na parterze i I piętrze Pałacu. Składa się na nią amfilada 6 pięknych sal, udekorowanych odrestaurowanymi XVIII–wiecznymi polichromiami z motywami pompejskimi oraz obrazami z wizerunkami dawnych mieszkańców Pałacu z rodu Ossolińskich. Na amfiladę sal, które łącznie tworzą restaurację dla 150 osób, składa się Sala Empirowa z wyjściem na balkon, z którego rozciąga się piękny widok na bramę wjazdową oraz ogród z fontanną, Sala Portretowa i Sala Purpurowa z zabytkowymi kominkami, Sala Teatralna, Sala Restauracyjna oraz Sala konferencyjno-balowa. Wszystkie sale zostały odrestaurowane z pietyzmem i są odzwierciadleniem pomieszczeń z epoki w której powstały.

W salach restauracji organizujemy wystawne kolacje uroczyste oraz eleganckie kolacje bufetowe. Pałac to idealne miejsce na wieczór zarówno w kameralnym gronie, jak i wystawny bankiet na ponad 100 osób. Bogate menu jest ustalane indywidualnie, zawsze według życzenia naszych Gości.

Wieczór w salach Pałacu na pewno zrobi wrażenie na Gościach i pozostanie niezapomniany.