Hotel Pałac Ossolińskich Conference & SPA

Wesele w Pałacu pod Warszawą czy wesele w Warszawie?

Udane wesele to wyzwanie. Warszawa? Sala weselna? A może wesele pod Warszawą w zabytkowym pałacu? Jeżeli planujecie wesele niedaleko Warszawy to koniecznie sprawdźcie ofertę weselną Pałacu Ossolińskich – to jedna najlepszych sal weselnych w województwie mazowieckim. Dysponujemy jeszcze terminami weselnymi na rok 2018, a nasza kuchnia słynie z tradycyjnych, ale i wyszukanych potraw. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalny pakiet cenowy także teraz możecie Państwo urządzić wesele w Pałacu pod Warszawą z noclegiem dla gości w cenie talerzyka weselnego w Warszawie!

Zobacz jak prezentuje się pałac z lotu drona 🙂

Link do filmu na youtube

Dzień, w którym dwoje bliskich sobie osób zamierza złączyć na zawsze swój los i wstąpić na wspólną ścieżkę swojego życia jest dniem wyjątkowym, do którego małżonkowie i uczestnicy uroczystości wracać będą myślami wiele razy. Aby wspomnienia te były równie niezapomniane i równie wspaniałe muszą mieć odpowiednią oprawę.

Pałac Ossolińskich to najlepszy pałac na wesele w województwie mazowieckim niedaleko Warszawy. Proponujemy Państwu zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego w miejscu z ponad trzystuletnią historią, w precyzyjnie odrestaurowanym zabytku. Jest to niezwykłe „miejsce z duszą”, przygotowane i odpowiednio wyposażone na potrzeby organizacji imprez o szczególnym charakterze do 300 osób.

Na potrzeby organizacji przyjęć weselnych oferujemy Państwu 7 zabytkowych sal pałacowych, zdolnych pomieścić w różnej konfiguracji do 130 osób. Sale są oddzielnymi pomieszczeniami, są jednak połączone ze sobą przejściami. W ramach nowoczesnego budynku Czworaki możliwe jest zorganizowanie wesela nawet na 300 osób. W miesiącach wiosenno-letnich imprezę weselną można również zorganizować w specjalnym namiocie, ustawionym na pałacowym tarasie. W ten sposób przygotowane miejsce pomieści do 180 osób. Dla Gości przygotujemy czerwony dywan prowadzący z dziedzińca, aż do namiotu weselnego.

Menu weselne jest indywidualnie ustalane z Szefem kuchni. Proponujemy Państwu uroczyste kolacje dwuczłonowe składające się z uroczystej części serwowanej i bogatego bufetu zimnego, gorącego oraz deserowego w cenie od 160 zł/os. Proponujemy dekoracje balonowe, dekoracje kwiatowe, dekoracje stołów w tej samej tonacji kolorystycznej. Istnieje również możliwość wypuszczenia gołębi oraz motyli na przywitanie Pary Młodej.

Współpracujemy z wybranymi, profesjonalnymi firmami fotograficznymi jak również firmami zajmującymi się filmowaniem imprez weselnych. Wnętrza pałacowe jak również okolica Pałacu stanowią znakomite miejsce na potrzeby sesji fotograficznych.

Zapewniamy szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych:

  • Przejazd karetą z kościoła do Pałacu
  • Limuzyna
  • Pokaz sztucznych ogni
  • Aktorzy w strojach szlacheckich witający przybyłych Gości i Młodą parę
  • Salwy z armaty na cześć Młodej Pary
  • Pokaz barmański
  • Kwartet smyczkowy
  • Pałac na wesele w województwie mazowieckim - galeria weselna