Hotel Pałac Ossolińskich Conference & SPA

Wesela

Dzień, w którym dwoje bliskich sobie osób zamierza złączyć na zawsze swój los i wstąpić na wspólną ścieżkę swojego życia jest dniem wyjątkowym, do którego małżonkowie i uczestnicy uroczystości wracać będą myślami wiele razy. Aby wspomnienia te były równie niezapomniane i równie wspaniałe muszą mieć odpowiednią oprawę.

Proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia weselnego w miejscu z ponad trzystuletnią historią, w precyzyjnie odrestaurowanym Pałacu Ossolińskich w Sterdyni. Jest to niezwykłe „miejsce z duszą”, przygotowane i odpowiednio wyposażone na potrzeby organizacji imprez o szczególnym charakterze do 300 osób.

Na potrzeby organizacji przyjęć weselnych oferujemy Państwu 7 zabytkowych sal pałacowych, zdolnych pomieścić w różnej konfiguracji do 130 osób. Sale są oddzielnymi pomieszczeniami, są jednak połączone ze sobą przejściami. W ramach nowoczesnego budynku Czworaki możliwe jest zorganizowanie wesela nawet na 300 osób. W miesiącach wiosenno-letnich imprezę weselną można również zorganizować w specjalnym namiocie, ustawionym na pałacowym tarasie. W ten sposób przygotowane miejsce pomieści do 180 osób. Dla Gości przygotujemy czerwony dywan prowadzący z dziedzińca, aż do namiotu weselnego.

Menu weselne jest indywidualnie ustalane z Szefem kuchni. Proponujemy Państwu uroczyste kolacje dwuczłonowe składające się z uroczystej części serwowanej i bogatego bufetu zimnego, gorącego oraz deserowego w cenie od 185 zł/os. Proponujemy dekoracje balonowe, dekoracje kwiatowe, dekoracje stołów w tej samej tonacji kolorystycznej. Istnieje również możliwość wypuszczenia gołębi oraz motyli na przywitanie Pary Młodej.

Współpracujemy z wybranymi, profesjonalnymi firmami fotograficznymi jak również firmami zajmującymi się filmowaniem imprez weselnych. Wnętrza pałacowe jak również okolica Pałacu stanowią znakomite miejsce na potrzeby sesji fotograficznych.

Zapewniamy szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych:

 • Przejazd karetą z kościoła do Pałacu
 • Limuzyna
 • Pokaz sztucznych ogni
 • Aktorzy w strojach szlacheckich witający przybyłych Gości i Młodą parę
 • Salwy z armaty na cześć Młodej Pary
 • Pokaz barmański
 • Kwartet smyczkowy
 • Promocja na wesela w 2017 roku!

  Tylko do końca czerwca pary, które zdecydują się zarezerwować termin na 2017 rok i wpłacą zaliczkę otrzymają bogate menu weselne za 200 pln os. w cenie 149 pln/os. Posiadamy jeszcze wolne terminy na 2017 rok. Promocja dla pierwszych 5 par na wesele min. 100 os., ważna do końca czerwca 2017.

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz w zakładce kontakt!